Záchranná technická služba,Praha > 

Služby elektrikáře pro Prahu

Ohodnotit tuto položku
3.5 / 21

Gamaterm, s.r.o. je evropskou společností, která se prosadila vysokou kvalitou a přístupnými cenami v oblasti elektroinstalačních služeb, elektroopravárenských prací, drobných elektrooprav, výstavbou elektrických zařízení a elektro měřením pro celou Českou republiku.

Vysoce kvalifikovaní a proškolení pracovníci v oboru elektrotechniky jsou pro naše zákazníky k dispozici 24 hodin denně včetně svátků a nedělí. Opravujeme v oblasti Prahy a středních Čech.

Naši kvalifikovaní pracovníci nabízejí ve všech pražských obvodech následující služby:

  • Domácí spotřebiče - opravy a montáže kuchyňských sporáků, trub, varných desek a vestavných spotřebičů, sporáků, myček, praček, sušiček, chladniček, mrazáků,digestoří a generátorů na výrobu ledu.
  • Nábytek a spotřebiče do koupelen - opravy a montáže elektrických bojlerů, ohřívačů pro koupelny, sprchových koutů, hydromasážních van, světelných těles a mnoho dalších.
  • Elektrické instalace - projektovaní, montáž, budování a oprava elektrických instalací, výměna automatických jističů, proudových chraničů, systémů domácích telefonů, zabezpečovacích systémů a systémy video sledování. Dále zajišťujeme výměnu instalací, kabelů a vodičů, elektrických vypínačů a zásuvek.
  • Rozvodné skříně - vybudování kabelových skříní a automatik pro budovy.
  • Osvětlení - výměna, montáž a opravy schodišťového osvětlení a automatiky, světelných těles, světelných diod, úsporných žárovek, objímek a mnoho dalších. 
  • Elektronické zabezpečení - diagnostika pro odhalování,krádež elektřiny a elektrické energie. Montáž kontrolních elektroměrů.
  • Hydrofory - opravy, projektování, budování a montáž hydroforních systémů a zavlažovacích systémů.

Záruka

Na naši práci poskytujeme záruku kvality. Záruční lhůta se vztahuje na provedené práce včetně použitých materiálů a dodaných přístrojů a spotřebičů.

Podmínky

Při volání na naše zákaznické centrum dostanete podrobné informace o možnostech řešení a závazném čase příjezdu našeho technika. Součástí hovoru je i informace o orientační ceně poptávané služby a záruce.

Naši pracovníci mají pracovní obleky s logem společnosti a vždy se identifikují. Dodržujeme veškeré podmínky ochrany bezpečnosti práce a zdraví našich zaměstnanců a dodržujeme platné evropské normy v této oblasti.

Gamaterm, s.r.o. nabízí profesionální servis poskytovaný zkušenými elektrikáři za účelem plánovaných oprav, měření souvisejícího s elektrickou instalací a veškerých dalších činností souvisejících s oblastí elektrotechniky.

V případě potřeby opravy na elektrotechnice, montáže, či bezodkladného řešení odstranění havárie na elektrickém zařízení jsme vždy k dispozici.

elektro3
elektro4
elektro2
elektro1