Záchranná technická služba,Praha > 

Cena pro instalace (montaz) dřezů pro kuchyně a koupelny

Ohodnotit tuto položku
5.0 / 1

„Gamaterm“ sro nabízí prostřednictvím svých profesionálních montážníků služby na montáž a demontáž všech druhů dřezu, umyvadel a koupelnových doplňků, spojení dřezů a sifonů k vodovodní instalace a postavení baterií a skříně pro kuchyně a koupelnu, nezávislé zda jsou dřezy pro samostatnou montáž , mini dřezy, domácí dřezy nebo dřezy pro veřejné toalety.

Podle materiálu dřezy jsou rozděleny – z alpaky, fajánsu, porcelánu, jsou skleněné dřezy, kovové dřezy (nerez), dřezy z polymerů (plastů), různé druhy designérských dřezů nebo luxusní dřezy na objednávku, vyrobené obvykle s žuly, mramoru nebo umělého kamene nebo dřezy Inox.

Umyvadla obvykle se nainstaluje v kuchyňi, koupelně, prádelně nebo ve sklepě.

Typická dřez je připojená k vodovodnímu a kanalizačnímu potrubí pomoci měkkými spojky ½ k teplé a studené vodě (v závislosti na typu baterie) a sifonem nebo drtičem kuchyňského odpadu – k trubám pro špinavou vodu, obvykle s průměrem d = 50.

Podle způsobu montáže jsou rozděleny na dřezy pro koupelny, kuchyň, dřezy pro montáž v desky, dřezy pro zabudování, s bočnici, umyvadla se stojanem nebo umyvadla pro skříně, nábytek nebo stěny a sádrokarton.

Nabízíme konzultace a pomoc při výběru vhodného pro Vaši místnost dřezu, dodávku dřezů, jako i dodávku sád pro montáž dřezu – šrouby, hmoždinky, matice, polo stojany, nosné žebra, konzoly, stejně jako dodávka a montáž sifonů pro dřezy, dřezy s rukojetí, sanitární a interiérové doplňky, sanitární keramika, uzavírací armatura a ozdobné kryty.

Ve zvláštních případech montážních a opravářských prací na rohové dřezy, dřezy na zakázku, dvojité dřezy nebo mini dřezy, v případu specifických revizních otvorů nebo dřezu s kuchyňskými skříní, fontány, letní dřezy, dřezy pro venkovní fontány a se závěsy na dveře skříní s PVC jsou také v oblasti naše kompetence, i když jsou mimo hlavního města Prahy.

Po dokončení instalačních prací, naši vodovodní a kanalizační technici provádí všechno pro čištění a likvidace odpadů, protože naši firemní politikou je poskytovat nekompromisní kvalitu našich služeb.

Ceny pro instalaci dřezů určují mistři na místě a v závislosti na typu dřezu, typu vodovodního systému, způsobu zachycení a dalších faktorů. Přesná cena může být nabídnuta až po prohlížení, pro obvyklé případy se cena pohybuje od 650 až 1100 korun, a dostanete nabídku před zahájením práce.

Ceny dalších služeb týkajících se instalace a opravy dřezů:

  • Cena na instalace drtičů kuchyňského odpadu – od 1110 korun.
  • Cena na instalace pneumatického tlačítka pro drtič kuchyňského odpadu (dezintegrátor) – od 300 až 800 korun.
  • Cena na výměnu sifonu dřezu – od 340 až 750 korun.
  • Projektovaní, oprava nebo instalace osvětlení pro dřezy – po prohlížení.
  • Instalace sušičky pro umyvadlo – od 290 až 740 korun
  • Dodání různých druhů instalatérských armatur a potrubí, výměna panelů, dveří, závěsů a rukojetí nábytku a skříní – na místě.
  • Pro  stavební prací mimo Prahy – 7,5 korun /km. v obou směrech.
  • Poplatek pro návštěvu na adrese v Praze a okolí – 370 korun


Provádíme i další drobné instalatérské služby jako např.: změna kohoutků, výměna baterií, montáž baterií, výměna sifonů a filtrů, montáž koupelnových a kuchyňských doplňků.

„Gamaterm“ sro ponechává záruku 1 rok pro montážní prácí. Při výběru nového dřezu doporučujeme vybrat z následních výrobců dřezů: Blanko, Eurolux, Fat, Franke, Apell, Kromevye, Teka, Unilux, Piramix, Roca, Luxurious.

Provádíme i další služby související s dřezy a sifony jako pročištění dřezů a vyčištění podlahových sifonů a jejich nahrazení novými.