Záchranná technická služba,Praha > 

Cena pro instalace (připojení) pračky

Ohodnotit tuto položku
5.0 / 1

Standardní bez významu zda je určená k zabudovaní nebo ne, pračku je nutno vázat s hadicí na dálnici studené vody a s vypouštěcí hadici na dálnici pro špinavou vodu.

Je-li vše na vodovodní a kanalizační potrubí daného domu připravené a má potřebné vodovodní a kanalizační díly – ventil, hadice, adaptér se správným průměrem – připojení hadici pro špinavou vodu, odstranění staré pračky a instalace nové je velmi rychlé. Uzavírací ventil se používá k zastavení studené vody k pračce a snadném demontáže a zásobní zátka na východu pro špinavou vodu – pro uzavření silnice pro znečištěnou vodu při demontáže pračky.

„Gamaterm” sro, Praha, nabízí svým zákazníkům montáž různých typů praček – průmyslové a domácí. To zahrnuje předělání vodovodní a kanalizační sítě a připojení vedení nebo prodloužení v případě potřeby.

Montujeme všechny druhy praček významných značek jako „Whirlpool“, „Bosch“, „Zanussi“,  „Gorenje“, „Indesit“, „Candy“, „Miele“, „AEG“, „LG“, „Elektrolux“ , „Ariston“, „Beko“ atd. Po připojení vodovodní a kanalizační části provádíme také vyrovnání pračky s účelem zajištění její řádné fungování jako i průduch v případě potřeby.

Většina všech nových modelů praček jsou k dispozici ve standardních velikostech, a to takto: výška 85 cm, šířka 60 cm a hloubka 58 cm. Proto jako pravidlo nejsou nutné jakákoliv manipulaci s potrubím při změně stroje. Ve vzácných případech, provádíme řad stavebních nebo montážních činnosti na předělání vodovodní a kanalizační sítě jako například:

- Montáž dodatečného spojení tvaru T na vodovod pro studenou vodu s nebo bez roztržení

- Montáž dodatečných U anebo V kolen, různých druhů potrubí, vyrovnávacích spojek atd., vodovodní a kanalizační fitinky

- výměna sifonů kuchyňského dřezu s dodatečným východem pro špinavou vodu z pračky

- předělání vodovodní a kanalizační instalace dřezu pro společnou práci pračky, dřezu a drtiče kuchyňského odpadu

- prodloužení vodovodního a kanalizačního vedení pro studenou a špinavou vodu

- montáž kolektorů pro studenou a špinavou vodu pro prádelny s mnoha praček

- montáž systémů pro prevence před záplavou v případu popraskané nebo spadlé hadice.

- montáž uzavíracího ventilu na vedení pro špinavou vodu.

 

Většina těchto doplňkových služeb nejsou oceněny, protože jsou specifické, na rozdíl od standardních cen pro práci na montáž pračky, které nabízíme našim klientům:

Cena na montáž pračky – od 900 až 1170 korun.

Cena na montáž pračky na zabudovaní – 1450 korun.

V cenách na montáž nejsou zahrnuty ceny potřebných materiálů.

 

Ať už si vyberete technika z naší firmy pro montáž, budete mít před zahájením práce přesnou nabídku v podobě nabídky nebo smlouvy na služby, ve které budou uvedená všechny ceny za práci a materiál a termíny.

Poplatek pro návštěvu na adrese – 370 korun.

Dopravní poplatek pro adresy mimo Prahy – 7,5 korun /km.

Zvýšení cen na 20% pro práce mimo pracovních hodin a ve víkendu.

„Gamaterm“ sro, Praha, nabízí široký sortiment montážních služeb, výměny nebo opravy nejen pro pračky, ale i pro všechny ostatní domácí spotřebiče. Můžete požádat o opravu a připojení ohřívačů vody, myček nádobí, chladniček, mrazniček, trub, vysavačů a dalších domácích spotřebičů.

Záruka pro instalaci – 1 rok