Záchranná technická služba,Praha > 

Ceny pro instalaci (montáž) LED osvětlení a svítidel

Ohodnotit tuto položku
5.0 / 1

LED diody jsou moderní elektronické zařízení, které může vyzařovat světlo ve viditelné, infračervené a ultrafialové oblasti. Vzhledem ke své malé velikosti, levné ceny a technologie záření osvětlení na bázi LED diod a LED technologií se charakterizují řadou výhod oproti konvenčním žárovkám s wolframovými vlákny a fluorescenčním zářivkám na základě ionizovaného plynu.

Výhody osvětlovacích těles s LED diody: 

- Velmi dlouhá životnost, jsou prakticky věčné, ale pokud jejich jas postupně začíná klesat po 30-100.000 hodin světla se přijímá,  že vydrží jen tolik. Jiné zářivky zřídka překročí 8.000 hodin jako čas života. Pro srovnání, v jednom roce je přesně 8760 hodin.

- Neustále snižující se výrobní náklady. To je tak, proto že LED diody okrem osvětlení, mají mnoho jiných použití a investice v tomto průmyslů se neustále zvyšuje. Neustále se hledají novější a perspektivnější technologie pro jejich výrobu, což vede k vyšší účinnosti a nižší ceně.

- Bezdestruktivní zapojení a odpojení přepínání. Jeden LED může být miliardkrát zapojen a odpojen bez ovlivnění na jeho vlastnosti osvětlovacího tělesa, zatímco u všech ostatních svítidel to není zcela tak.

- Možnost řízení pomoci PWM (pulse witdh modulation), což je předpokladem pro konstrukci svítidel s hladkým ovládáním jasu a / nebo emisního spektra a teplotu barev. V současné době je velká poptávka na osvětlení s bílými LED s barevnou teplotou 2700 K, které vytvářejí pocit teplého bílého slunečního světla.

- Úspora energie: pouze 15 W výkonu je nutný pro vyzařovaní stejného množství světla jak ze žárovky s 100 W.

Každý LED pracuje se stalým napětí v rozmezí 2 až 3 volty a z tohoto důvodu se při konstruovaní svítidel několik LED se zapojují postupně do série tak, aby jedná skupina LED se napájela z 12 V . Takovým způsobem jsou vyrobeny i ty, které se napájí na 24V. Pokud svítidlo bude fungovat na 220 V, svítidlu musí být v sadě s převodníkem z AC na DC. V normální LED žárovce starší generace určené pro přímou montáž na místě žárovky s žhavicími vlákny nebo úsporného svítidla má asi 100 .. 110 LED, zatímco ty moderní jsou navrženy s mnohem menším počtem vysoce výkonných diod s a vestavěným měničem napětí .

Jedinou nevýhodou LED osvětlovacích systémů je poměrně vysoká cena v okamžiku, protože potřebují řídicí elektroniku aby fungovat. Ale když jsou viděni jako investice – mnohem delší životnost, úspornější, možnost řídit výkon a spektrum světla, jako roční provoz se stávají mnohem výnosnější.

Tento nedostatek je ale velkou výhodou – jednoduché a elegantní jeden osvětlovací systém může fungovat jako nouzoví – při výpadku napájení z 220 V, osvětlení může začít čerpat energie z běžné autobaterie 12 V. Pokud jste nainstalovali na střeše svého domu nějaké fotovoltaické panely, mohly být použity pro nabíjení těchto baterií, a přepínaní osvětlení pro práce mezi 220 V a baterie je tiché a okamžité.

Vzhledem k tomu, že LED se vyznačují malými rozměry a jsou obvykle instalovány v svítidlech na skupiny, na jejich základě jsou konstruování a jsou na trhu je OLED a LED svítidla v různých tvarech a velikostech.

- LED pásky – Vyrábějí se  LED pásky v jedné barvě a RGB, ty, které mohou zářit ve vybrané barvě a mohou mít elektronické řízení. Na trhu jsou také ve vodotěsném provedení. 

- LED panely – Pro montáž skrytého nebo stropního světla. 

- LED tuby – pro přímou výměnu světélkujících zářivek

- LED reflektory – osvětlení s výkonnými LED diodami pro kolejový nebo vnější montáž a vysokou odolnost proti vlahy

- LED fasádní žárovky – osvětlení s výkonnými LED diodami a vysokou odolnost proti vlahy

- LED žárovky – vyrobené v krytu, určeném pro přímou výměnu žárovky 

- LED pihy a skvrny – vyrobené v krytu určených pro přímou výměnu 12 V Spotlight.

- LED podhledové svítidla a spoty – vyrobené v krytu určených pro přímou výměnu podhledového svítidla 12 V.

- LED moduly – LED moduly pro univerzální konstrukci designu osvětlení a osvětlení pro nábytek.

- LED pouliční osvětlení – přímá náhrada pouličního osvětlení.

 

Na trhu jsou dostupné a LED osvětlení pro bazény a kontroléry, usměrňovači a příslušenství pro konstruování zakázkového LED osvětlení, osvětlení pro zabudování, stejně jako mnoho druhů LED průmyslového osvětlení.

My v Gamaterm sro máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti projektování, dodávky, oprav a instalace LED osvětlení ve všech tvarů, velikostí a využití. Pokud potřebujete naše služby pro instalaci standardních LED osvětlení a služby na specifické požadavky, neváhejte – zavolejte nám teď.

Protože všechny osvětlovací systémy jsou velmi odlišné navzájem, není možné zmínit tady konkrétní ceny pro každou konkrétní službu. Pokud chcete, abychom ponechaly vám zdarma cenovou nabídku pro váš konkrétní případ, zavolejte nám teď, aby si zapsat čas na vhodnou pro vás dobu, když Vás navštíví náš specialista.

 

Orientační ceny standardních služeb


- Montáž LED pásky 12 V – od 450 až 1800 korun

- Montáž elektrického napájení do 30 W – 327 korun

- Montáž vnějšího LED reflektoru do 30 W – 350 korun

- Montáž vnějšího LED reflektoru do 500 W – 750 korun

 

Poplatek pro návštěvu na adrese v Praze – 370 korun

V případu návštěvy na adresu mimo Prahy – 7,5 korun / km a cestovní náhrady v případu adresách v určité vzdálenosti od Prahy. Všechny naše služby mají standardní záruční dobu.

Stále máte nějaké pochybnosti? Zavolejte na naši kontaktní telefony, pokud budete mít otázky.