Záchranná technická služba,Praha > 

Ceny na instalaci samonasávacích čerpadel a systémů

Ohodnotit tuto položku
4.0 / 1

Naše společnost nabízí specializované služby na projektovaní, opravy a montáž samonasávacích čerpadel a systémů a související služby jako je například výstavba vodovodních a kanalizačních systémů, dodávka a montáž kompletních systémů pro pitnou vodu.

Máme odborníky s odbornými znalostmi, aby správně navrhnout a provést systém samonasávacích čerpadel v budově, samonasávací čerpadla pro vily a rodinné domy, vodní nádrže a filtrační systémy pro ně.

Správné projektovaní instalaci samonasávacího čerpadla, stejně jako instalace je velmi často podceňováno spotřebiteli. Každá instalace samonasávacího čerpadla je prakticky jedinečná a pro jeho projektovaní a montáž se musí brát v úvahu mnoho faktorů, které ovlivňují cenu systému a čas a způsob instalace.

Nejčastěji je podceňován provoz systému v zimě. I když se nepoužívá během zimy, instalace samonasávacího čerpadla a její komponenty, jako jsou vodní nádrže, plováky, studní, sací otvory, ventily, nouzové odvodňovací čerpadla, pomocná iniciační nálož, hloubkoměry, expanzní nádrže, tlakové spínače, senzory, atd. musí být v souladu s podmínkami teploty a chráněné proti kondenzaci a mrazem.

Dalším faktorem, který se často podceňuje, je kontaminace vody. Na rozdíl od zásobování vodou města, kde je kvalita vody řízená, kvalita vody z vodovodu ve venkovských a chatových oblastech často se liší od požadované. Velmi často se stává, že studny nebo vrtání – alternativní zdroj vody pro samonasávací čerpadlo – nejsou správně splněny a voda v nich je s vysokým obsahem mechanických nečistot. Taková voda i když se nepoužívá k pití, rychle poškodí Vaše elektrické spotřebiče, jako jsou ohřívače vody, pračka nebo myčky nádobí.

Třetí nejčastěji podceňovaný problém je ochrana instalace samonasávacího čerpadla. Samonasávací čerpadla jsou obvykle drahá investice, které spotřebitel je ochoten zaplatit, ale neochotně souhlasí, aby projekt zahrnoval všechny potřebné ochrany.

Pokud si chcete využít váš systém samonasávacího čerpadla bez problémů mnoho let, je vhodné, aby byly nainstalovány různé typy bypassů, systémů pro odtok vody, mechanické nebo jiné typy filtrů, senzory na ochranu čerpadla z chodu na sucho (nulová ochrana proti toku) systém nouzové vypnutí v případu úniku, nepromokavé elektrické kabely a přepínače a ochranný obvod. Všechny prvky systému samonasávacího čerpadla musí být vybaveny potřebnou izolací pro použití v zimních podmínkách a v souladu s ranným jarním nebo pozdním podzimním provozem samonasávacího čerpadla, když samonasávací čerpadlo bude vypnuto na zim.

Proto kolik bude stát instalace nebo vybudování systému samonasávacího čerpadla může být stanovené až po přehlídce, ve kterou s vlastnostmi majetku, ve kterém bude nainstalován systém samonasávacího čerpadla a požadavky k němu.


Po této přehlídce doporučíme Vám vhodný typ systému samonasávacího čerpadla a samonasávacího čerpadla, pokud jde o projektování systému samonasávacího čerpadla.

Zajišťujeme i servis pro předělání systému samonasávacího čerpadla, konstruovaného nebo namontovaného samouckými mistry nebo sousedy.

Naše ceny:

  • Poplatek pro navštívení na adresu a přípravu nabídky – 380 CZK
  • V případu návštěvy na adresu mimo Prahy – 7 CZK / km a cestovní náhrady v případu adresách v určité vzdálenosti od Prahy.

Zvýšení cen na 20% pro práce mimo pracovních hodin a ve víkendu.

Po přehlídce během několika dní obdržíte e-mailovou nabídku, ve kterou budou popsané s přesnými cenami všechny potřebné materiály a náklady pro instalace, opravu, výstavby nebo přestavby.