Záchranná technická služba,Praha > 

Služby vodoinstalatéra pro Prahu

Ohodnotit tuto položku
4.4 / 48

Gamaterm, s.r.o. je společnost zaměřená na výstavbu, údržbu a opravu vodovodních a kanalizačních sítí, instalací a systémů v Praze a středních Čechách.

V případě potřeby služeb profesionálního vodoinstalatéra se vždy můžete obrátit na uvedené kontakty. Rádi vám rovněž poskytneme odbornou konzultaci.

Naši kvalifikovaní pracovníci nabízejí ve všech pražských obvodech následující služby:

  • Vodovod - montáž nového vodovodu, oprava stávajícího vodovodu, montáž vodoměrů, uzavíracích armatur, nalezení místa úniku z vodovodu, šetření a profilaxe vodovodu.
  • Kanalizace budování nové kanalizace, oprava a vyčištění kanalizace, video diagnostika kanálů, vyčištění ucpaných odtoků toalet a umyvadel, čištění ucpaných sifonů a nalezení míst skrytých úniků vody z kanalizace.
  • Vodovodní a kanalizační montáže montáž praček, montáž a oprava ohřívačů vody, montáž a demontáž umyvadel, montáž WC nádrží a WC mís, montáž kuchyňských baterií a sifonů, montáž umyvadlových směšovačů a baterií, montáž a oprava sprchových koutů, van, uzavíracích armatur, ventilů a klapek. Rovněž provádíme montáž hydroforů a hydroforních zařízení a systémů.
  • Rekonstrukce vodovodů a kanalizaceprofesionální výměna vodovodního potrubí, výměna trubek, kanálů, sifonů a spadů.
  • Opravy -  oprava elektrických a průtokových ohřívačů a bojlerů všeho druhu. Oprava vodovodů, kuchyňských baterií, hydroforů, zavlažovacích systémů.

 

Gamaterm, s.r.o. má k dispozici tým profesionálních vodoinstaláterů za účelem kvalitního provedení výstavby, opravy a údržby vodovodních, kanalizačních a dalších vodárenských instalací a služeb.

Záruky

Gamaterm, s.r.o. poskytuje záruku na služby zajištěné našimi vodoinstalátery.

Gamaterm s.r.o. trvá na kvalitních materiálech a pracuje výhradně s certifikovanými produkty s prokazatelnou kvalitou a původem, aby bylo vyhověno požadavkům zákazníka a byla dodržena záruční lhůta.

Dodatečná informace

Naše vodoinstalatérské týmy jsou specializované v oboru budování vodovodních a kanalizačních systémů z polypropylenu, polyetylenu, PVC a na opravy a výměnu kameninových potrubí, litinových a měděných trubek.

Při objednání vodoinstalatéra u Gamaterm, s.r.o. pro vás rovněž zajistíme dodávku materiálů potřebných k provedení díla a to bez příplatkových procent.

Strojový park

Společnost bedlivě sleduje technologický rozvoj a investuje do nových přístrojů a techniky.

Disponujeme ultrazvukovými převodníky a infračervenými kamerami pro diagnostiku úniků z kanalizace a vodovodů.
Máme k dispozici stroje k čištění kanálů a toalet a dále proškolenými pracovníky pro práci s technikou, spolu se zkušenými vodoinstalatéry.

Disponujeme nářadím a stroji pro vykopávání šachet a kanálů do betonu, cihel, sádrokartonu a glazobetonu.

 

plumbingplumbingplumbingplumbing