Záchranná technická služba,Praha > 

Čištění ucpaných a znečistěných kanalizací pro Prahu

Ohodnotit tuto položku
5.6 / 17

V případě problému s kanalizací bez ohledu na jeho zapříčinění se Gamaterm, s.r.o může bez odkladu věnovat řešení problému. Společnost disponuje velkým výběrem moderních a pokrokových přístrojů za účelem vyčištění ucpané kanalizace a profilaxi vaší kanalizace s trvalým efektem.

Gamatrem, s.r.o. nabízí profesionálně:

  • Čištění ucpaných zařízení - čištění umyvadel, podlahových sifonů, kanálů, odtoků vody, různých druhů trubek a mnoho dalších.
  • Úklid - vyčištění šachet, kanálů, kanalizací.
  • Profilaxe - Profilaxe kanalizačního potrubí, potrubí pro spádovou vodu, šachet.
  • Opravu - opravu poškozené kanalizace, potrubí. Výměna potrubí a syfonů.
  • Úniky vody - nalezení a odstranění skrytých a viditelných vodních úniků. Videodiagnostika kanalizace.
  • Výstavba - uložení nových potrubí, výstavba nové kanalizace.

Gamaterm, s.r.o. zajišťuje mechanické čištění kanalizace pomocí výkonných strojů se spirálami a speciálními hlavicemi různých rozměrů a tvaru podle průměru kanálu a povahy ucpání. Těmito stroji lze vyčistit ucpání kanálů a toalet, umyvadel, sifonů koupelen a sprchových koutů. Se stroji se dá ošetřit interní a externí kanalizace a šachty.

Společnost rovněž nabízí zprostupnění a vyčištění tlakovou vodou. Tlak je udržován speciálními čerpadly a tlaková voda je vstřikována do potrubí pod různými úhly prostřednictvím hlavic /trysek/ a velmi pevnými hadicemi.

Hadice má délku 65 metrů a je používána pouze na externí kanalizace o průměru více než 200mm.

U kanálů s menším průměrem je důležité postupovat opatrně a snažit se zabránit poškození kanálů sběrem a odchycením pevných částic prostřednictvím filtrů nebo mřížek před jejich vstupem do kanalizace.

Gamaterm s.r.o. nedoporučuje použití chemických přípravků kvůli znečištění životního prostředí a rovněž kvůli poškození kanálů a jejich povrchů. Chemické látky mají vysokou reaktivitu a rozleptávají materiál, z kterého je vyrobeno potrubí a sifony.

Chemie nedokáže vyřešit ucpání. Profesionální vodoinstalatéři spol. Gamaterm, s.r.o. zvládnou vyřešit jakýkoliv problém s ucpáním.

Gamaterm, s.r.o.poskytuje záruku na poskytnuté služby souvísející s uvolněním, vyčištěním a opravou kanalizace.

calorificscalorificscalorificscalorifics