Záchranná technická služba,Praha > 

Naše nejrychleji zastřešované části Prahy

Gamaterm s.r.o je společnost, která poskytuje elektrotechnické a instalatérské havarijní služby po celé Praze. Přednost mají Vinohrady, Vršovice, Žižkov, Karlín,Strašnice, Michle, Nusle, celá Praha 1, Praha 2 a Praha 3.

Naše techníky se dostanou všude po Praze. Máme dobrou dostupnost jak na Praze 9, Praze 10, Praze 8, Praze 6, tak i na Praze 4, Praze 5 a Praze 7.

Provádíme opravy elektrických spotřebičů za velice výhodnou cenu a hlavně učinně. Dokážeme dorazít rychle k Vám. Stači zavolát na naše operátory. Přednost mají zejména části Prahy Hradčany, Malá Strana, Bubeneč, Dejvice, Zličín, Stodůlky, Hloubětín a Vysočany.

Služby elektrotechnika, instalatéra a topenáře jsou Vám k dispozici. Montáže, demontáže, instalace , to vše provádíme dlouhodobě a naše techniky mají více jak 15 letou praxi v oboru.

Zastřešujeme Hlubočepy, Jižní město, Podolí, Zbraslav, Malešice, Jinonice, Braník, Letňany, Bohnice, Kybylisy, Troja a taky celý Středočeský kraj. Jestliže hledáte kvalitního instalatéra ve Vokovicích, Břevnově, Řepech, Krči, nebo zkušeného elektrotechnika v Podolí, Braníku, Ďáblicích, Koloději, Dubeči, to vše a mnohém další Vám může poskytnout společnost Gamaterm s.r.o.

Bydlíte na Libuši, Kunraticích, Písnicích, nebo na Šeberově, Chodově, Čestlice, pro náš tým není problém přijít a vyřešit vše co se tyče elektrotechnice a instalací. Techniky dorazí přímo k Vám na místě. Je jedno zda sidlíte na Praze 11, Praze 12, Praze 13, nebo na Praze 14, Praze 15, Praze 16.

My se k Vám dostaneme. Nabízíme skvělé služby za skvělé ceny Spolehliví řemeslníci v Praze a středních Čechách. Naše sopečnost nabízí práce elektrikáře, vodoinstalatéra, zámečníka, topenáře.

Poskytujeme rovněž non-stop servis. Práce prováděny kvalifikovanými profesionály. Služby společnosti Gamaterm s.r.o. jsou pro každého z Vás.

Náhodné reference

Volejte nás v případě potřeby:

  • Předplacení servisu  
  • Plánovaní oprav
  • Profilaxe
  • Výměny spotřebičů
  • Dodatečných konzultací
  • Diagnostiky
  • Výběru a instalace elektrospotřebiče
  • V případě jakýchkoliv havárií

Akceptujeme platební karty:

visa