Záchranná technická služba,Praha > 

Montáž elektrických spotřebičů pro domacnost

Ohodnotit tuto položku
4.7 / 25

Gamaterm, s.r.o. nabízí profesionální a kvalitní instalaci elektrických spotřebičů za příznivé ceny pro všechny obvody města Prahy a střední Čechy.

Elektrikáři společnosti Gamaterm, s.r.o. provádí montáž elektrických domácích spotřebičů, dále poskytujeme opravu, servis a údržbu všech druhů, značek a typů

elektrických spotřebičů pro domácnost. Kvalitní montáž vašeho nového elektrospotřebiče se musí provést oprávněnými elektrikáři, aby byl zajištěn bezpečný provoz a

vymahatelnost záruky. Tým elektrikářů poskytuje profesionální služby související s montáží elektrických spotřebičů všech druhů a typů s příslušnou zárukou.

Gamaterm, s.r.o. nabízí montáž níže uvedených elektrických spotřebičů:

  • Bojlery - ektrické bojlery, průtokové ohřívače, solární bojlery, kombinované bojlery a plynové ohřívače. Peletkové kotle na ekobrikety.
  • Sporáky - kuchyňské sporáky a sporáky na vaření, vestavné trouby, keramické a indukční varné desky, pekárny k pečení chléba, sušičky, peče, různě a grily.
  • Pračky - automatické pračky, vestavné pračky, sušičky a jiné
  • Chladničky - průmyslové a bytové chladničky, mrazáky a instalace pro rychlé mražení.
  • Digestoře - kuchyňské a bytové digestoře, absorbery a komínová tělesa
  • Spotřebiče na topení - různé druhy elekrických zaříčů a ohřívačů, konvektorů, radiátorů a trubkových topných spotřebičů, infračervených ohřívačů pro koupelny.
  • Pro koupelny - sprchové kouty, hydromasážní spotřebiče, výřivky, parní koupelové boxy, sauny.
  • Další - ventilátory, nástěnné a mobilní klimatizace, termočerpadla a ochlazovače.

Montáž elektrických spotřebičů, kterou poskytují technici Gamaterm, s.r.o. je profesionální a na vysoké úrovni. K montáži elektrospotřebiče vždy poskytujeme záruku kvality.

Společnost vykonává profesionální montáž všech spotřebičů existujících na českém trhu.

Gamaterm, s.r.o. poskytuje záruku na provedenou službu.

calorificscalorifics