Záchranná technická služba,Praha > 

Ceny na opravy sprchových koutu

Ohodnotit tuto položku
4.0 / 2

Sprchové kouty jsou jedním z mála zařízení v domě čí užívání nepochybně přináší potěšení všem, bez výjimky.

Proto pokud váš sprchový kout má poruchu nebo nesprávně funguje, jeho oprava je jednou z našich hlavních priorit.

Gamaterm s.r.o je jednou z mála firem, která už mnoho let stačí poskytovat kvalitní a profesionální služby v oboru opravy sprchových koutů, sprchových zástěn a podobných spotřebičů pro koupelnu.

Především se zabýváme výměnou opotřebovaných nebo rozbitých mechanických komponentů – strany (stěny), posuvné a podpěrné válečky, nahrazení akrylátových sprchových vaniček, nanesení nové hydroizolace, výměna skládacích mechanismů a sprchových sedaček. Nabízíme také služby generální opravy sprchových koutů a sprchových zástěn – jako je změna celé nosné konstrukce nebo obložení. Dokonce i nejobtížnější a exotické případy opravy – přesunout sprchu nebo vyměnit kanalizační přípojky a stokové potrubí sprchových zástěn nezpůsobí potíže.

V mnoha případech částečné vady sprchového koutu jako propouštějící těsnění, ucpaný zachycovač vlasů, zdržující se válec, prorazené zvukotěsná podložky, volné klouby, oprava probíhá rychle, pokud vhodný náhradní díl je k dispozici pro prodej.

Bohužel, výrobci sprchových koutů jsou tolik a modely a tvary, které nabízí, jsou významné množství, modely sprchových koutů se rychle směnují, jsou dovezené nebo vyrobené v sadách, a někdy tato skutečnost vytváří velké potíže v zásobování přísluních náhradních dílů. Nejjednodušší skládací mechanismus, ne-li přesně stejnou velikosti, při jeho nahrazení nutí někdy k výměně celé stěny sprchy nebo kabiny.

Vzhledem k tomu my z Elvidom s.r.o. vždy vyžadujeme předběžnou přehlídku problematického sprchového koutu – abyste jsme si ujistili, že váš sprchový kout lze úspěšně opravit.

Zda hledáte naše služby pro nepracující LED osvětlení, zkaženého systému rychle kondenzace nebo pro výměnu senzorového řízení nebo elektromagnetického ventilu musíte mít na paměti, že je velmi pravděpodobné prohlížení i ze strany elektrikáře.

Ve většině případů nefunkční sprchový panel, sprchový kout, termohlavy a termostaty se dá úspěšně opravit. Obvykle není nutný jih demontáž, oprava v našem servisu a zpětní montáž, během čeho nemůžete použít sprchu.

Větrací ventily, lineární prahy, trubky na přelévaní, stokové kolena a podlahové sifony podléhají opravě nebo výměně na místě. Vodní a kanalizační úniky ze sprchových koutů způsobené rozbitým nebo opotřebovaným těsnění podléhá opravě na místě.

Závažné vady, jako například únik z panelu, únik pod sprchové vaničce, zacpaný sifon, trubky na přelévaní a jiné potrubí může vyžadovat použití specializovaného stroje pro pročištění sifonů, vážný částečný nebo úplný demontáž základních složek sprchového koutu.

Ve všech případech před zahájení práce budete mít písemnou nabídku s přesnou cenu za opravu nebo bude podepsaná předběžná smlouva na službu.

Zde jsou některé z našich mzdových nákladů na typické opravy sprchových koutů, protože  není možné vyjmenovat všechny existující zvláštnosti a faktory, které určují cenu:

  • Cena nahrazení podpěrného válečku – 150 CZK
  • Cena pročištění linkového sifonu > Φ50 – 320 CZK
  • Výměna větracího ventilu – od 100 až 280 CZK
  • Úplný nebo částečný demontáž sprchového koutu se skleněnými dveřmi – pouze po  prohlídce.
  • Instalace nové nosné konstrukce – od 240 až 900 CZK
  • Výměna těsnění sprchové baterie – od 20 až 160 CZK
  • Demontáž sprchové baterie – 22 CZK
  • Nanesení nové hydroizolace - 180..590 CZK /m.

Poplatek pro návštěvu na adrese – 380 CZK
Dopravní poplatek pro adresy mimo Prahy – 0.07 CZK /km. a příspěvky na větší vzdálenost. Záruka – 1 rok.
Zvýšení cen na 20% pro práce mimo pracovních hodin a ve víkendu.


Pracujeme, ale nejen se sprchovými kouty těchto značek a výrobců sprchových koutů a sprchových zástěn: Сима, ICS, InterCeramik, Vidima, Sima, ICSH, Vicard, ArtGlass, Dorma, Ideal Standart, Prisma M, Рока, Laufen, Garo, Sanitaplast, Kolo, TWIN BOX.

Hydromasážní sprchové panely InterCeramik, Vicard sprchové zástěny Sprchové kouty  Aqualine, Hopa CZ, Polysan, Ravak, Roltechnika  Teiko.

Sprchové kouty  Aqualine, Arttec, Best Line, Gelco, Gustavsberg, Hopa CZ, Olsen spa, Polysan, Ravak, Sapho.