Záchranná technická služba,Praha > 

Rekonstrukce

Ohodnotit tuto položku
4.6 / 7

Gamaterm, s.r.o. nabízí svým zákazníkům z Prahy a středních Čech rekonstrukci elektrických instalací, vodárenských instalací, instalaci topných systémů, zvonkových instalací, instalaci domovních telefonních systémů, solárních systémů a jiné. Dokážeme pro vás kompletně renovovat, opravit, či nově vybudovat elektroinstalaci.

Poskytujeme demontáž elektrických instalací, vodovodů, nebo kanalizace. Zajišťujeme odvoz stavebních odpadů a jsme schopni obnovit a vybudovat novou elektroinstalaci , nový vodovod, kanalizaci, topný systém nebo instalaci domovního telefonního systému.

Tým zkušených odborných pracovníků v oborech elektrotechniky, vodárenství, plynářství a topení provedou rekonstrukci či kompletně novou výstavbu všech vašich  instalačních systémů.

Máme k dispozici odborníky pro práci se sádrokartonem a pro práci na konstrukcích stěn a stropů. Provádíme kompletní opravárenské práce od samého začátku až po natírání a štukování.

V případě potřeby opravy nebo budování nového vodovodu, elektrické instalace, kanálů nebo párové instalace se můžete spoléhnout na naše profesionální elektrotechniky a vodoinstalatéry.

Navrhujeme a projektujeme:

  • nové elektrické instalace
  • montáž nové elektrické desky
  • instalace domácího telefonního systému
  • nové vodovodní a kanalizační instalace
  • Poskytujeme záruku ke všem provedeným opravám.

Gamaterm, s.r.o. rovněž poskytuje částečné opravy elektrických instalací a elektrických desek, vodovodu, kanálů a párových instalací. Poskytujeme rovněž záruku a servisní obsluhu na vybudované a opravené instalace.

reconstructionreconstruction