Záchranná technická služba,Praha > 

Topenář a profi služby v oblasti tepelné techniky pro Prahu

Ohodnotit tuto položku
4.5 / 15

Gamaterm, s.r.o. je profesionálem v oblasti výstavby, opravy a údržby tepelných instalací a ohřívání vody. Máme profesionální zkušenosti a potřebné nářadí. Disponujeme proškolenými pracovníky v oblasti tepelné techniky.

Gamaterm, s.r.o. poskytuje níže uvedené topenářské služby pro Prahu a střední Čechy:

  • Výstavba tepelných instalací - provádíme projektování tepelných instalací, výstavbu tepelných instalací, výměnu parních instalací. Oprava parních instalací - výměna potrubí, parní instalace, nalezení úniků vody z parních instalací, odstranění úniků vody z parních instalací, výměna cirkulačních čerpadel, výměna a montáž uzavíracích armatur, nanometrů, zpětných klapek, termoventilů a výměnu radiátorů a trubkových ohřívačů.
  • Montáž a oprava kotlů na pevná paliva - provádíme montáž kotlů, montáž cirkulačních čerpadel, montáž expanderů a přelivů, opravu kotlů na pevná paliva.
  • Montáž elektrických kotlů - montáž a oprava elektrických kotlů, profilaxe elektrických kotlů, výměna termoregulátorů, proudové a tepelné ochrany, ohřívačů a řídicích jednotek.
  • Profesionálmí montáže - montáže bojlerů s a bez serpentin, montáž elektrických bojlerů, montáž hliníkových a litinových radiátorů, montáž slunečních kolektorů, montáže podlahového topení, oprava podlahového topení, montáž přístrojů na odvzdušnění.

Gamaterm s.r.o. má k dispozici zaškolené pracovníky a profesionální
aparaturu na vysokém úrovni.

Druhy bojlerů

V oblasti topení pracujeme se všemi značkami přístrojů, které jsou zavedené na trhu. Co se týče elektrických bojlerů pracujeme se značkami:

Clage, DZ DRAŽICE, Hakl,  AEG,  Ariston, Fagor, Tatramat, Tesy, Mora, Gorenje, Eliz euro, Stiebel Eltron, Atlantic Diplomat

Záruky

 Gamaterm, s.r.o zaručuje pohodlí, spolehlivou obsluhu a korektnost non-stop pro Prahu a střední Čechy. Vše za příznivé ceny.

Doplňkové služby

Nabízíme dodání, montáž, demontáž a opravu všech značek elektrických a kombinovaných bojlerů se serpentinou.

Gamaterm, s.r.o. nabízí níže uvedené opravy bojlerů, kotlů, zářičů a sporáků:

- Výměna termoregulátoru

- Výměna proudové ochrany

- Výměna ohřívače

- Výměna příslušenství

- Výměna příruby

- Profilaxe a diagnostika bojlerů a kotlů

calorificscalorificscalorifics